AktualnościCommeniusDla pracowników Dla rodzicówCzytelniaPoczta e-mailLinkiGaleria
 
WRÓĆ

Zbliżający się koniec roku szkolnego, to już tradycyjnie w Gdyni okazja do wręczania nagrody dla Nauczyciela Roku. Została nim Edyta Schwarz - nauczyciel wychowania fizycznego z naszej szkoły. Nagrodę wręczył Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek podczas uroczystej gali, która odbyła się 15 czerwca 2009 r. Konkurs współorganizowany jest przez Rotary Club Gdynia oraz Miasto Gdynia.
Pani Edycie, która codziennie z ogromnym zaangażowaniem oddaje się pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną serdecznie gratulujemy! Poświęcenie nauczyciela i wiele cech osobowościowych, które składają się na wspaniałe sukcesy, jakie odnosi Edyta Schwarz wraz ze swymi podopiecznymi, rzeczywiście zasługują na przyznanie nagrody Nauczyciela Roku 2009.
Edyta Schwarz jest nauczycielem WF, trenerem pływackim i oligofrenopedagogiem. Jest człowiekiem pełnym entuzjazmu, o wielkiej cierpliwości i wierzącym w możliwości swoich uczniów. Potrafi motywować podopiecznych do wysiłku, dzięki któremu z najróżniejszych konkurencji wielokrotnie wracają z najwyższymi trofeami. Wystarczy wspomnieć, że uczeń naszej szkoły Dariusz Deyna zakwalifikował się na tegoroczny meeting pływacki w Hiszpanii.

Dodać też można, że w ubiegłych edycjiach konkursu wyróżnienie otrzymały Halszka Cyberska, Barbara Milewska i Jolanta Klein - Nowak - również nauczycielki ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1. Świadomość, że w naszej placówce pracują najlepsi pedagodzy napawa nas dumą.