AktualnościCommeniusDla pracowników Dla rodzicówCzytelniaPoczta e-mailLinkiGaleria
 
WRÓĆ

2016.03.08 – Akcja „#kobietakobiecie”.

Z przyjemnością informujemy, iż w marcu 2016 roku nasz Ośrodek przyłączył się do Akcji „#kobietakobiecie” zorganizowanej przez Centrum Integracji Społecznej w Gdańsku. W ramach tej inicjatywy panie Aleksandra Grabczak – Urbaniak oraz Agnieszka Kowalczyk zebrały damskie torebki wypełnione po brzegi środkami czystości, kosmetykami i kobiecymi drobiazgami. Torebki otrzymałyśmy od Rodziców oraz Pracowników naszej szkoły. Wszystkie dary w dalszej kolejności przekazałyśmy Pani Justynie Rozbickiej – Stanisławskiej – Dyrektor gdańskiego Centrum Integracji Społecznej.
To właśnie CIS przekazuje dalej torebki potrzebującym Paniom ( m.in. samotnym matkom, ofiarom przemocy, bezdomnym) na terenie naszego powiatu.

Zbiórkę będziemy ponawiać, więc na tym nie koniec! Zachęcamy do dalszej zbiórki i przekazywania nam kolejnych torebek! Za dotychczas okazane serce bardzo dziękujemy!!!

Więcej szczegółów dotyczących Akcji na Pomorzu tutaj : http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,19554964,kobieta-kobiecie-torebke-i-to-pelna-dobra.html